شنبه, 08 مهر 1402
امور ایثارگران
مراسم تجلیل از ایثارگران و خانواده های ایثارگر سازمان هواپیمایی کشوری
 

مراسم تجلیل از ایثارگران و خانواده های ایثارگر سازمان هواپیمایی کشوری

به مناسبت گرامی داشت هفته دفاع مقدس شب گذشته مراسم تجلیل از ایثارگران و خانواده های ایثارگر سازمان هواپیمایی کشوری با حضور کاپیتان محمدی بخش برگزار شد. کاپیتان محمد محمدی بخش در این مراسم  ضمن تب...

به مناسبت گرامی داشت هفته دفاع مقدس شب گذشته مراسم تجلیل از ایثارگران و خانواده های ایثارگر سازمان هواپیمایی کشوری با حضور کاپیتان محمدی بخش برگزار شد.

کاپیتان محمد محمدی بخش در این مراسم  ضمن تبریک فرا رسیدن میلاد پیامبر اکرم (ص) و هفته دفاع مقدس به ایراد سخنرانی پرداخت و اظهارداشت: چنانچه امروز تمامی تحریم های وضع شده علیه بخش هوایی کشور با شکست مواجه شده به این دلیل است که شما و تمامی همکاران در سازمان هواپیمایی کشوری مسئولیت پذیرفته و غیورمردانه پای کار ایستاده اید.

وی افزود: چنانچه امروز صنعت حمل و نقل هوایی در جمهوری اسلامی ایران در لبه تکنولوژی قرار دارد مرهون شهدا، رزمندگان، جانبازان و خانواده های ایثارگر است و کسانی که در بازه زمانی تاریخ مسئولیت بپذیرند ایثارگرند همچنین امروز افتخار می کنیم که بخش اعظم از مدیران سازمان از خانواده شهدا و ایثارگر هستند.

گفتنی است؛ در این مراسم که به همت نماینده امور ایثارگران برگزار شد از ایثارگران و پیشکسوتان سازمان هواپیمایی کشوری با حضور کاپیتان محمدی بخش تقدیر شد.

تصاویر
image_0image_1

آرشیو زمانی