سه‌شنبه, 17 بهمن 1402
سازمان
حوزه هوایی، نماد خودباوری و اتکا به دانش جوانان است
 

حوزه هوایی، نماد خودباوری و اتکا به دانش جوانان است

رئیس سازمان هواپیمایی کشوری گفت: حوزه هوایی، نماد خودباوری و اتکا به دانش جوانان است.


کاپیتان محمد محمدی بخش در مراسم بهره‌برداری از 8 پروژه فرودگاه مهرآباد گفت: بیشترین آثار شرایط تحریم در حوزه هوانوردی است اما بدون کوچکترین خدشه به این بخش پرچم را به دوش گرفته و امروز با استفاده از توان جوانان خود و با اتکا به دانش ایرانی در اوج عزت ایستاده ایم.
وی افزود: دو مولفه امنیت و ایمنی در حوزه هوانوردی بسیار اهمیت دارد و تلاش و مجاهدت متخصصان ما در حوزه هوانوردی برای حفظ این دو مولفه همیشگی است.
کاپیتان محمدی بخش اظهارداشت: راهبرد رضایت مردم از بخش هوایی و رضایت آنان از ارائه خدمات را با توسعه ناوگان و ارتقای ایمنی به طور مداوم دنبال می کنیم و نمونه آن حج، اربعین و نوروز است.
امروز با سرپنجه همکاران در حوزه امنیت و ایمنی هوانوردی با تلاش جهادی و شبانه روزی به دنبال کسب رضایت مردم هستیم.
گفتنی است؛ در ششمین روز از دهه فجر چهل و پنجمین سالگرد پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی، پروژه‌های فرودگاهی به ارزش یک‌هزار و ۵۰۰ میلیارد ریال با حضور وزیر راه و شهرسازی، رئیس سازمان هواپیمایی کشوری و مدیرعامل شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران، مدیرعامل شرکت شهر فرودگاهی حضرت امام خمینی(ره) و مدیران ارشد صنعت حمل و نقل هوایی به بهره‌برداری رسید.
در این مراسم از نخستین سیمیلاتور سه‌بعدی برج مراقبت پرواز ۱۰۰ درصد ایرانی، نخستین مرکز خدمات روانشناسی و مشاوره صنعت هوانوردی با مجوز رسمی از سازمان نظام روانشناسی و مشاوره کشور، سیستم اعلان و اطفای حریق پارکینگ عمومی ترمینال یک و ۲، سه فاز نخست بهسازی سقف سالن عمومی ترمینال چهار و ... بهره‌برداری شد.

 

 

تصاویر
image_0image_1image_2image_3image_4image_5image_6

آرشیو زمانی