X
دوشنبه، 12 اردیبهشت 1401 | Article Rating
پيام تبريك رئيس سازمان هواپيمايي كشوري به مناسبت روز معلم
 

پيام تبريك رئيس سازمان هواپيمايي كشوري به مناسبت روز معلم

كاپيتان محمد محمدي بخش رئيس سازمان هواپيمايي كشوري در پيامي روز معلم را تبريك گفت:

بسمه تعالي

 

خداوند متعال بعنوان بزرگترین و برترین آموزگار بشر به دلیل جایگاه بلند مرتبه تعلیم و تربیت، انسان های فرزانه و دلسوز را به این مقام نائل میگرداند.

بدون شک تلاش و کوشش اساتید و آموزگاران در ارتقاء جایگاه دانش و بینش جامعه و همچنین آموزش و پرورش نیروهای انسانی که سرمایه های اصلی و آینده سازان یک کشور هستند، تاثیر شگرفی در افزایش پشتوانه علمی و پیشرفت اجتماعی و اقتصادی جامعه دارد و چه شایسته، سالروز شهادت استاد اخلاق، شهید مرتضی مطهری که در بوجود آوردن و پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی نقش موثری داشتند، برای بزرگداشت مقام والای آموزگار  به نام روز معلم نام گذاری شده است.

در صنعت هوایی کشور نیز آموزش از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است و اساتید و پیشکسوتان این حوزه، نقش فوق العاده ایی در تعلیم و تربیت نیروهای متعهد و متخصص صنعت داشته و دارند. بنیان مستحکم و پایدار این صنعت مرهون تلاشهای بی وقفه بزرگان آموزش بوده و زحمات ارزشمند این عزیزان قابل تقدیر می باشد.      

اینجانب ضمن گرامیداشت یاد و خاطره معلم بزرگ، استاد شهید مرتضی مطهری، فرارسیدن روز معلم را به محضر بزرگ آموزگار نظام مقدس جمهوری اسلامی، مقام معظم رهبری، امام خامنه ای عزیز(مدظله العالی) و تمامی پیشکسوتان، اساتید و مدرسین متعهد و دلسوز صنعت هوایی کشور تبریک و تهنیت عرض نموده، از خداوند متعال برای این عزیزان توفیق روز افزون خدمتگزاری به کیان کشور در سایه توجهات حضرت ولیعصر(عج) را مسألت می نمایم.

 

تصاویر
  • پيام تبريك رئيس سازمان هواپيمايي كشوري به مناسبت روز معلم
ثبت امتیاز
نظر جدید

تصویر امنیتی
کد امنیتی را وارد نمایید: